Koszulki sportowe dla początkujących biegaczy — co powinno znaleźć się w Twojej garderobie?

Rozpoczynasz przygodę z bieganiem? Jeśli nie zainwestujesz w porządny strój, oprócz biegu zaliczysz też kąpiel — tyle że we własnym pocie. Wtedy komfort treningu drastycznie spadnie. Oto kilka wskazówek dotyczących ubrania sportowego, które pozwolą Ci swobodnie przemierzać kolejne kilometry!

Im lepszy strój, tym większe możliwości?

Wyobraź sobie, że musisz szybko dobiec na autobus, bo w przeciwnym razie nie zdążysz na ważne spotkanie w sprawie pracy. Masz na sobie ciasne buty i ubranie, które szybko nasiąka potem, bo masz słabą kondycję… A przy okazji jest niewygodne. I cyk, możesz pożegnać się z fajną pracą, bo autobus odjeżdża.

A teraz kolejny scenariusz — masz na sobie wygodne buty i ubranie. Każdy ruch jest swobodny i nie martwisz się o nieprzyjemny zapach, bo materiał jest przewiewny. Czy tym razem dobiegnięcie na autobus jest równie trudnym wyzwaniem? Chyba nie. Nie spóźniasz się na autobus i dostajesz tę pracę.

Kurtyna.

Dokładnie tak samo jest wtedy, kiedy zaczynasz biegać. Jeśli nie zainwestujesz w dobry strój sportowy, szybko zniechęcisz się do tej formy aktywności. Przebiegniesz zaledwie parę kilometrów i będziesz mieć dość. Dlatego zobacz, jak możesz umilić sobie bieganie.

TEN element garderoby ma każdy szanujący się biegacz

Pewnie w pierwszej kolejności pomyślałeś o wygodnych butach. Owszem, są niezwykle ważne, ale dziś skupimy się na czymś innym. Mamy na myśli element stroju sportowego, który jest dość niepozorny, ale bardzo ważny! Chodzi o koszulkę sportową. Ma za zadanie zapewnić Ci lekkość i komfort, nawet w ekstremalnych warunkach. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim materiał musi być przewiewny i elastyczny, a przy okazji zapewnić uczucie świeżości pomimo zmęczenia.

Takim materiałem jest 3a_ultra_light, z którego wykonana jest m.in. męska koszulka sportowa. Dzięki temu ubranie sportowe ma wszystkie wymienione wyżej cechy, a dodatkowo jest odporne na promienie UV. O kolor też nie musisz się martwić — jest supertrwały.

Jeśli masz wątpliwości co do sposobu pielęgnacji odzieży sportowej, przeczytaj jeden z naszych ostatnich blogów na ten temat, który jest dostępny TUTAJ.

Każdy szanujący się biegacz wie, że dobra koszulka do biegania podniesie komfort treningu w terenie, a kolejne 10 czy 20 km nie będzie żadnym wyzwaniem.

Kompletowanie odzieży do biegania krok po kroku — pół żartem, pół serio

Krok nr 1. Zajrzyj na stronę www.3biker.pl.

Krok nr 2. Wejdź w zakładkę koszulki sportowe dla niej lub dla niego.

Krok nr 3. Wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba.

Krok nr 4. Zamów i… w drogę!

Komentarze ()

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.