1. Dlaczego mam czekać 5 dni roboczych na realizację zamówienia?
3biker to ubrania w 100% produkowane w Polsce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Budując naszą markę postawiliśmy nie tylko na najwyższą jakość, ale również na odpowiedzialność za środowisko naturalne. Jako pasjonaci MTB wiemy doskonale, jak ważna jest przyroda wokół nas. To jest to, co nas nakręca w tym pięknym sporcie. Dlatego wszystkie produkty są zrobione z profesjonalnych dzianin sportowych wytworzonych w Polsce. Wszystkie ubrania są wytwarzane w polskich szwalniach, dbamy o prawa pracownicze, nie importujemy towarów przez oceany. Wysyłki pakujemy w ekologiczne opakowanie. Nie korzystamy z pośredników, co daje możliwość zaoferowania najlepszej jakości w optymalnej cenie. Jesteśmy przeciwni marnotrawstwu i nieposzanowaniu zasobów. Dlatego nie mamy magazynów i nie trzymamy nadprogramowych produktów w wielkich przestrzeniach magazynowych. To powód, dla którego prosimy Cię o odrobinę cierpliwości. Potrzebujemy 5 dni na realizację zamówienia. Dzięki temu Ty zyskujesz odpowiednią jakość do ceny, a my wszyscy wygrywamy odpowiedzialne działanie dla środowiska.
2. Potrzebuję produkty od ręki, czy jest jakaś możliwość?
Jest na to szansa. Sprawdź naszą ofertę produktów wykonanych na potrzeby marketingowe i sesje zdjęciowe. Bez obaw koszulki były użyte tylko przez manekina i są pełnowartościowym nowym produktem. Są to przede wszystkim męskie rozmiary L i damskie S oraz niewielka próbka innych rozmiarów. Szczegóły na Allegro.pl
3. Czy muszę drukować jakieś etykiety jeśli chcę dokonać zwrotu produktu?
Nie. Wchodzisz na stronę https://szybkiezwroty.pl i załatwiasz to kilkoma kliknięciami, szczegóły z zakładce zwroty i wymiana.
4. Jaki jest koszt wysyłki?
Paczkomat InPost - w cenie 13 zł. Kurier InPost - w cenie 15 zł. Dopłata za pobranie 5 zł.
5. Czy zwrot jest bezpłatny?
Tak. Nic nie płacisz za nadanie zwrotu. Oddajemy pełną kwotę za produkt, bez kosztów pierwotnej dostawy. Ubrania nie mogą mieć śladów użytkowania lub prania. Jeżeli chcesz wymienić rozmiar ubrania i zależy Ci na czasie, nadaj bezpłatną wysyłkę w paczkomacie i złóż jednocześnie zamówienie na nowy strój. Gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy za produkt w czasie do 5 dni.
6. Czy koszulki mają/będą miały kieszonki na plecach?
Nie mają i nie planujemy, kieszonki to typowo szosowy patent. W MTB przy luźnym kroju oraz częstym używaniu plecaka wydaje się mniej przydatny i może nawet przeszkadzać.
7. Czy można nadrukować na koszulce swoje imię/pseudonim?
Na ten moment nie ma takiej możliwości, ale nie wykluczamy wprowadzenia takiej opcji w przyszłości, jeśli pojawi się większe zainteresowanie ze strony naszych klientów.
8. Czy realizujemy zamówienia indywidualne np. dla drużyn, organizacji sportowych?
Tak, jednak zamówienie musi dotyczyć min. 100 szt. produktów.
Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.