1. Do jakich aktywności dedykowane są nasze produkty?
Produkty 3active są uniwersalnymi produktami ogólnosportowymi. Znakomicie się sprawdzają do aktywności outdoorowych takich jak bieganie, nordic walking, trekking, sporty zimowe oraz indoor: joga, siłownia, fitness. Kategoria rowerowa jest firmowana marką 3biker i dedykowana jest dla wszystkich rowerzystów a szczególnie MTB, enduro, down hill, gravel, turystyka.
2. Potrzebuję produkty od ręki, czy jest taka możliwość?
Tak, ale dotyczy to wybranych produktów i akcesoriów: skarpety, kominy, czy koszulki base layer jeśli zostały kupione w jednym zamówieniu bez koszulek produkowanych na zamówienie. Patrz informacja przy każdym produkcie. Dużą część produktów wytwarzamy na zamówienie i zgodnie naszymi zasadami potrzebujemy ok. 5 dni roboczych.
3. Z jakiego powodu na niektóre produkty jest okres oczekiwania 5 dni roboczych?
3biker&3active to ubrania w 100% produkowane w Polsce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Budując naszą markę postawiliśmy nie tylko na najwyższą jakość, ale również na odpowiedzialność za środowisko naturalne. Jako pasjonaci sportu wiemy doskonale, jak ważna jest przyroda wokół nas. To jest to, co nas nakręca w każdej aktywności i pozwala pięknie żyć. Dlatego wszystkie produkty są zrobione z profesjonalnych dzianin sportowych wytworzonych w Polsce. Wszystkie ubrania są wytwarzane w polskich szwalniach, dbamy o prawa pracownicze, nie importujemy towarów przez oceany. Wysyłki pakujemy w ekologiczne opakowanie. Nie korzystamy z pośredników, co daje możliwość zaoferowania najlepszej jakości w optymalnej cenie. Jesteśmy przeciwni marnotrawstwu i nieposzanowaniu zasobów. Dlatego nie mamy magazynów i nie trzymamy nadprogramowych produktów w wielkich przestrzeniach. To powód, dla którego prosimy Cię o odrobinę cierpliwości. Potrzebujemy 5 dni na realizację zamówienia. Dzięki temu Ty zyskujesz odpowiednią jakość do ceny, a my wszyscy wygrywamy odpowiedzialne działanie dla środowiska.
4. Czy jest konieczność drukowania etykiety jeśli chcę dokonać zwrotu produktu?
Nie. Wchodzisz na stronę https://szybkiezwroty.pl i załatwiasz to kilkoma kliknięciami, szczegóły z zakładce zwroty i wymiana.
5. Jaki jest koszt wysyłki?
Paczkomat InPost - w cenie 16 zł. Kurier InPost - w cenie 19 zł. Dopłata za pobranie 5 zł.
6. Czy zwrot jest bezpłatny?
Tak. Nic nie płacisz za nadanie zwrotu. Oddajemy pełną kwotę za produkt, bez kosztów pierwotnej dostawy. Ubrania nie mogą mieć śladów użytkowania lub prania. Jeżeli chcesz wymienić rozmiar ubrania i zależy Ci na czasie, nadaj bezpłatną wysyłkę w paczkomacie i złóż jednocześnie zamówienie na nowy strój. Gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy za produkt w czasie do 5 dni.
7. Czy można nadrukować na koszulce swoje imię/pseudonim?
Tak, patrz zakładka personalizacja
8. Czy realizujecie zamówienia indywidualne np. dla drużyn, organizacji sportowych?
Tak, od ilości min. 5 szt. Patrz zakładka personalizacja.
9. Od jakiej kwoty jest darmowa dostawa?
Kwota zamówienia wyższa niż 190 zł zwalnia z opłaty za dostawę.
10. Gdzie znajduje się produkcja?
Wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce w większości także z polskich materiałów.
Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.