3BIKER
Edycje specjalne


Limitowane wersje koszulek MTB dla fanek jazdy po górach!

Damska odzież rowerowa dostępna w tej kategorii to wynik współpracy z zawodowcami ze środowiska MTB. Specjaliści z popularnych organizacji i firm zajmujących się rozwojem kolarstwa górskiego w Polsce docenili nie tylko jakość naszej odzieży rowerowej, ale także naszą pasję. Dzięki temu wspólnie stworzyliśmy koszulki na rower, które przetestowali na własnej skórze. A teraz Ty możesz sprawdzić je na sobie.

Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy docenieni przez zawodowców. Efektem wzajemnego wsparcia w rozwoju polskiego MTB stała się specjalna linia koszulek rowerowych z ich logo. Dzięki temu każdy pasjonat może wspierać ich działania oraz być częścią wyjątkowej społeczności fanów MTB.

Stań się prawdziwą miłośniczką MTB i wspieraj polskie kolarstwo górskie! Zamów jedną z naszych dedykowanych koszulek Pomba, Transalp i Strefa MTB Sudety.

Pomba

To prawdziwi pasjonaci jazdy po górach. W skład tej organizacji wchodzą zawodowcy i specjaliści ze środowiska MTB, którzy swoimi działaniami w znaczący sposób rozwijają przestrzeń dla miłośników kolarstwa górskiego. Prowadzą szkolenia, organizują wydarzenia, budują infrastrukturę MTB, z których korzysta bardzo wielu rowerzystów.

Pokonuj górskie trasy w koszulce z logo Pomba i wspieraj ich działania. Pasjonaci MTB w Polsce tworzą wspaniałą społeczność – bądź jej częścią!

Transalp

Kilkudniowa przeprawa przez Alpy na rowerze to wspaniała okazja nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności, ale przeżycia niezapomnianych chwil. Jest to możliwe za sprawą Tomka Pawłusiewicza – przewodnika wypraw rowerowych po Alpach. Mieliśmy przyjemność brać udział w kilku organizowanych przez niego wypadach i możemy śmiało powiedzieć, że zrobimy to jeszcze wiele razy.

Koszulka z logo Transalp pozwoli Ci wygodnie i komfortowo przejechać długie górskie trasy. Stanie się też praktyczną pamiątką niezapomnianej wyprawy po alpejskich szlakach. Wybierz swój model!

Singletrack Gacensis

To miejsce łączące w sobie chęć aktywnego spędzania czasu, miłość do natury oraz pasję każdego fana kolarstwa górskiego. Singletrack Gacensis zostały zaprojektowane tak, aby sprawiały radość każdemu rowerzyście. Ich lokalizacja w pobliżu głównych miasteczek ziemi kłodzkiej, pozwala na wygodne przemieszczanie się wraz z możliwością zwiedzania atrakcji turystycznych.

Aktualnie możesz znaleźć w naszym sklepie koszulki z Trasy Enduro Srebrna Góra oraz Glacensis. Wybierz swój wariant i wspieraj wciąż rozwijające się środowisko pasjonatów MTB w Polsce!

Koszulki dostępne są w wersji z długim lub krótkim rękawem. Możesz wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych.

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.