3BIKER
Edycje specjalne


Limitowane wersje odzieży rowerowej dla prawdziwych fanów MTB!

Każdy z tych modeli został opracowany wspólnie ze znanymi organizacjami, fundacjami oraz firmami ze środowiska MTB. Doceniamy ich wkład w rozwój rowerowej pasji oraz wspieramy działania, jakie podejmują, aby propagować kolarstwo górskie w Polsce. Tym samym jesteśmy dumni, że jakość naszej odzieży na rower i miłość do jazdy po górach również została doceniona przez zawodowców, którzy zdecydowali się na współpracę z nami.

Ich wsparcie umożliwiło nam wprowadzenie do oferty męskich koszulek i bluz MTB, które są wynikiem wspólnie tworzonych projektów oraz koncepcji. Każdy model jest sygnowany przez daną markę, a to oznacza, że zawodowcy i pasjonaci wchodzący w jej skład przetestowali ją na sobie. Tylko w ten sposób mogliśmy się przekonać, że nasza odzież spełnia ich wymagania i pozwala w pełni cieszyć się jazdą rowerem po górskich trasach.

Bądź częścią społeczności MTB! Ruszaj w trasę razem z koszulkami Pomba, Transalp i Strefa MTB Sudety!

Pomba

To organizacja zrzeszająca specjalistów MTB z różnych dziedzin. W jej skład wchodzą zarówno instruktorzy i przewodnicy, jak i osoby odpowiedzialne za organizację imprez oraz wydarzeń rowerowych propagujących kolarstwo górskie. Pomba to także projektanci i budowniczy tras MTB, dla których jazda po górach stała się życiową pasją.

Brałeś udział w ich szkoleniach i wydarzeniach? Chcesz tak jak oni rozwijać i wspierać przestrzeń MTB w Polsce? Koszulka z logo Pomba to coś dla Ciebie!

Transalp

Projekt założony przez Tomka Pawłusiewicza – przewodnika rowerowego i organizatora wypraw rowerowych po Alpach. Wielokrotnie mieliśmy okazję brać udział w organizowanych przez niego wycieczkach transalpejskich. To gwarancja niezapomnianych wrażeń i pięknych wspomnień.

Byłeś na jednej z takich wypraw? A może dopiero planujesz przejechać Alpy rowerem? Przygotuj się do podróży z dedykowaną koszulką Transalp!

Singletrack Glacensis i Trasy Enduro Srebrna Góra

To system górskich tras rowerowych w Polsce, który uznawany jest za największy i najszybciej się rozwijający. Singletrack Glacensis to zróżnicowane trasy, single oraz pełna infrastruktura przystosowana do potrzeb rowerzystów. Jest to z pewnością jedna z najlepszych stref dla wszystkich fanów kolarstwa górskiego w Polsce.

W naszej limitowanej edycji możesz zdobyć koszulki MTB z Trasy Enduro Srebrna Góra lub Glacensis. Sprawdź je i wybierz model dla siebie!

Znajdziesz tu koszulki z krótkim i długim rękawem w różnych wariantach kolorystycznych.

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.