Wszystkie zamówienia realizujemy w czasie 5 dni roboczych od momentu przyjęcia do produkcji.

Uwaga: Ze względu na zawirowania związane z aktualną sytuacją gospodarczą w niektórych sytuacjach termin może się o 1-2 dni wydłużyć, ale dokładamy wszelkich starań w celu dotrzymania terminu 5 dni.

3biker to ubrania w 100% produkowane w Polsce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

Budując naszą markę postawiliśmy nie tylko na najwyższą jakość, ale również na odpowiedzialność za środowisko naturalne. Jako pasjonaci MTB wiemy doskonale, jak ważna jest przyroda wokół nas. To jest to, co nas nakręca w tym pięknym sporcie.

Poznaj 3 zasady 3biker podczas produkcji:

  • Wszystkie produkty są zrobione z profesjonalnych dzianin sportowych wytworzonych w Polsce
  • Wszystkie ubrania są wytwarzane w polskich szwalniach, dbamy o prawa pracownicze, nie importujemy towarów przez oceany
  • Wysyłki pakujemy w ekologiczne opakowanie. Nie korzystamy z pośredników, co daje możliwość zaoferowania najlepszej jakości w optymalnej cenie

Jesteśmy przeciwni marnotrawstwu i nieposzanowaniu zasobów. Dlatego nie mamy magazynów i nie trzymamy nadprogramowych produktów w wielkich przestrzeniach magazynowych. To powód, dla którego prosimy Cię o odrobinę cierpliwości.

Potrzebujemy 5 dni na realizację zamówienia. Dzięki temu Ty zyskujesz odpowiednią jakość do ceny, a my wszyscy wygrywamy odpowiedzialne działanie dla środowiska.

Produkty wysyłamy do Ciebie za pośrednictwem kuriera InPost lub do paczkomatu InPost umożliwiającego odebranie paczki o dowolnej porze.

Kurier InPost - w cenie 13 zł funkcjonuje w dwóch opcjach płatności:

  1.     Płatność z góry Przelewy24 (karta, BLIK, Google Pay, przelew)
  2.     Płatność przy odbiorze gotówką lub kartą (kurier InPost posiada  terminal, nie martwisz się o gotówkę). Dopłata za pobranie 5 zł


Paczkomat InPost - w cenie 11 zł funkcjonuje również w dwóch opcjach płatności:

  1.     Płatność z góry Przelewy24 (karta, BLIK, Google Pay, przelew)
  2.     Płatność przy odbiorze kartą w paczkomacie. Dopłata za taką płatność 5 zł

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł.


Część paczkomatów oferuje taki full serwis, sprawdzisz to przy zamówieniu, jeśli wybierzesz płatność kartą w paczkomacie to na liście pokażą się tylko paczkomaty obsługujące ten tryb.

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.