Cześć!

Jestem Andrzej.

To ja stoję za marką 3biker.
Opowiem Ci, jak to wszystko się zaczęło.

Zawsze kochałem sport na świeżym powietrzu. Bieganie, chodzenie po górach, żeglarstwo były mi bliskie. Szukałem nowych wyzwań. Wtedy odkryłem MTB, zakochałem się w tym sporcie od pierwszej trasy. Nie nazwałbym się wyczynowym sportowcem, ale ta adrenalina to dla mnie aktywność numer jeden już od wielu lat. Trenuję przez cały rok. Jeżdżę sam lub w grupie. Uwielbiam wolność, jaką daje mi MTB. To dla mnie najlepszy sposób, by odkrywać nowe tereny, być blisko natury i gór. To też sprawdzanie samego siebie. Hobby? To raczej znacznie więcej. To styl mojego życia i spędzaniu czasu z ludźmi mającymi podobne spojrzenie na świat.

Tak bardzo wkręciłem się w MTB, że sportem tym zaraziłem całą rodzinę. Moja żona i synowie bardzo często towarzyszą mi w kolejnych trasach. A starszy Kuba zaczyna dorównywać mi w umiejętnościach. Ma już za sobą trasy o trudności double black diamond! Wolny czas spędza w garażu serwisując swój rower. W praktyce – mój również.

W mojej głowie zaczęła się rodzić myśl o stworzeniu marki ubrań MTB. Marzyły mi się ubrania, które odzwierciedlałyby poczucie wolności, dawały szansę wyrażenia siebie. Długo poszukiwałem unikalnego designu. Od samego początku czułem wsparcie ludzi zaangażowanych w MTB. Kibicowali mi, doradzali i dopingowali. Przede wszystkim jednak to oni razem ze mną najpierw testowali i testują wszystkie koszulki. Po każdej trasie zbieram opinie i staram się ulepszyć modele ubrań. Dzięki ich zaangażowaniu powstał 3biker. To marka dla podobnych zapaleńców jak my i dla tych, którzy dopiero planują spróbować swoich sił w MTB.

Wolność. Wyrażanie siebie. I oryginalny design.

Używamy najwyższej jakości technicznych
materiałów 3b_dry_pro

Produkt dodany do listy

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.