Koszulki do biegania — jakie materiały i funkcje należy mieć na uwadze

Co czujesz, kiedy biegniesz? Powiew letniego powietrza na skórze? Wolność i beztroskę? Dumę, że z każdym krokiem przekraczasz własne bariery? A może zmęczenie i nieprzyjemny zapach potu, bo Twoje koszulka do biegania przypomina bardziej reklamówkę niż normalne ubranie? Spokojnie. Nic straconego. Zaraz powiemy Ci, na co zwrócić uwagę, jeśli chcesz czuć wyłącznie te pozytywne emocje (tak, to jest możliwe).

Idealna koszulka do biegania nie istnieje?

Nasz zespół w pocie czoła szukał tych kilku cech idealnej koszulki sportowej i zastanawiał się, jak je ze sobą połączyć. W wyniku licznych analiz oczekiwań klientów okazało się, że ta jedyna koszulka, w której chce się przebiec nieskończoną ilość kilometrów, jest:

  • przewiewna,
  • lekka, 
  • odporna na promienie UV,
  • elastyczna, 
  • o trwałym kolorze, 
  • szybkoschnąca.

I wtedy pojawiła się ona — idealna koszulka sportowa, która łączy w sobie wszystkie wymienione cechy.

Magiczny składnik — co to takiego?

Czy wiesz, że jest taki jeden magiczny składnik, który sprawia, że nogi poniosą Cię dosłownie wszędzie? Kilometry będą robić się same, a Ty nie przestaniesz marzyć o przygodzie w terenie. Strój sportowy dzięki niemu to niemal druga skóra. Ten magiczny składnik to…

.

.

.

.

Materiał.

To on sprawia, że ciało oddycha i jest w stanie pokonywać trasy, o jakich wcześniej mogło jedynie pomarzyć. Do produkcji naszych koszulek używamy specjalnego materiału 3a_ultra_light. Co czyni go tak wyjątkowym?

  • gramatura 115g/m2, dzięki czemu ubranie sportowe jest lekkie i elastyczne, a dodatkowo sprawdza się podczas trudnych warunków atmosferycznych,
  • siateczkowa struktura, która pozwala odprowadzać wilgoć z powierzchni skóry,
  • trwałość koloru i wzorów, dzięki czemu nie musisz martwić się, że koszulka straci estetyczny wygląd już po zaledwie kilku treningach. Wręcz przeciwnie — nawet po wielu z nich będzie nadal wyglądać jak nowa.

Chyba nie musimy przypominać, ile pieniędzy zaoszczędzisz, jeśli pokusisz się o inwestycję w dobrą koszulkę… Bo ta będzie służyć Ci naprawdę przez długi czas, więc wydawanie pieniędzy na nową nie będzie wcale potrzebne.

Jak dobrać koszulkę, by biec przed siebie, a nie do sklepu ze zwrotem

Nic nie poradzimy, jeśli wybierzesz wzór, który okaże się nie w Twoim stylu i będzie trzeba go wymienić. Możemy za to doradzić w kwestii doboru odpowiedniego rozmiaru.

W tym wypadku weź swoją ulubioną koszulkę, która leży na Tobie niemal perfekcyjnie, i zmierz ją. Potrzebne będą dwa pomiary: pierwszy to szerokość w klatce piersiowej, drugi — długość przodu.

Jeśli ten opis nic Ci nie mówi i jesteś wzrokowcem, który woli mieć wszystko przedstawione czarno na białym, zajrzyj na stronę danego produktu, np. męskiej koszulki sportowej. Zjedź kursorem w dół, a zobaczysz szczegółowy opis rozmiarów przedstawiony w tabelce. Uważaj jednak na jedną rzecz — rozmiarówka męska różni się od damskiej, więc bądź uważny_a podczas zakupów.

To co, który model wybierasz?

Komentarze ()

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.