3biker to naturalna kolej rzeczy, wynikająca z mojego doświadczenia, pasji i wydarzeń życiowych. Pozwólcie, że napiszę o tym więcej.

W 2005 roku wraz z kilkoma osobami założyłem firmę produkcyjną. Branża nie jest związana z MTB. Firma natomiast świetnie prosperuje do dzisiaj. Lata prowadzenia własnej działalności nauczyły mnie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, zarządzania, dbania o jakość dostarczanych produktów i gospodarowania sprytnie czasem. Te doświadczenie postanowiłem wykorzystywać również w innych obszarach.

Z drugiej strony – w moim życiu sport zawsze grał znaczącą rolę. Po godzinach zamieniałem się w żeglarza, czy koszykarza. Od kiedy pamiętam – zawsze kochałem góry. Lubiłem próbować nowych rzeczy. Gdy trafiłem na MTB, wiedziałem, że nie skończy się na sezonowej przygodzie, stał się moim numerem jeden. Ten sport zawiera w sobie wszystko to, czego oczekuję od życia – energia, pasja, pokonywanie samego siebie, wolność.

Przełomowym momentem był dla mnie rok 2018. Obchodziłem 40-te urodziny. I naprawdę czułem, że czas na duże zmiany. Zdecydowałem połączyć moją wiedzę wynikającą z prowadzenia własnego biznesu razem z moją pasją. Tak w mojej głowie zaczął się rodzić pomysł o 3biker.

Już po niecałym roku od powstania pomysłu, razem z moją rodziną i znajomymi, testowałem pierwsze prototypy koszulek.

Od samego początku kierowałem się kilkoma zasadami. Po pierwsze – wiedziałem, że wszystko powinno być produkowane w Polsce. Po drugie  - chciałem korzystać tylko z polskich materiałów. Zależy mi na ochronie środowiska, dlatego nie miałem zamiaru dokładać się do produkcji CO2 poprzez transport towaru z innych kontynentów. Po trzecie design. Tych zasad trzymam się do dzisiaj.

Po wielu testach, czasie zbierania opinii, poprawek nadszedł czas na oficjalny start. Sklep online 3biker ruszył w lutym 2020 roku.

Komentarze ()

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.