Łączymy się z pasjonatami MTB – Singletrack Glacensis

Tym razem przedstawiamy kolejną organizację, z którą mamy przyjemność współpracować. Jeśli jeszcze nie poznałeś fundacji Singletrack Glacensis i ich rowerowego raju – zachęcamy do przeczytania poniższego wpisu.

Jak działa ta fundacja?

Głównym celem, jaki stawia sobie fundacja Singletrack Glacensis jest rozwój kolarstwa górskiego oraz jego rozpowszechnianie wśród jak największej społeczności. Wiąże się to jednocześnie z rozwojem turystyki na Dolnym Śląsku oraz propagowanie aktywnego stylu życia – w szczególności, jeśli chodzi o sporty rowerowe.

Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu ekipa fundacji stworzyła ponad 200 km tras singletrack na Ziemi Kłodzkiej! Ścieżki przebiegają przez kilka miasteczek oraz zabytków, dlatego oprócz samej frajdy z jazdy, można pozwiedzać okoliczne miejsca oraz napawać się naturą wśród sudeckich gór.

Poznaj rowerowy raj Singletrack Glacensis!

System tras rowerowych Singletrack Glacensis to raj dla pasjonatów MTB! 4 poziomy trudności tras – od familijnych po zaawansowane ścieżki sprawia, że każdy może tutaj dobrze się bawić. Nie musisz być profesjonalistą, aby przetestować swoje umiejętności na jednym z singli. A i Ci bardziej zaawansowani bikerzy nie będą się tutaj nudzić.

Singletracki łącznie składają się z 27 pętli i jednego odcinka dwukierunkowego. To świetna miejscówka dla bikerów zarówno na jednodniowe, jak i kilkudniowe wyprawy. W pobliżu znajduje się również wiele miejsc przyjaznych rowerzystom. W tym bazy hotelowe, campingi, wypożyczalnie i sklepy rowerowe itd.

Po więcej informacji odsyłamy na stronę fundacji: www.singletrackglacensis.com

Koszulki 3biker zaprojektowane specjalnie dla miłośników tras Singletrack Glacensis!

Wspólnie z fundacją zaprojektowaliśmy specjalną edycję koszulek na rower z logo Singletrack Glacensis. Jeśli często eksplorujesz rowerem przygotowane przez nich ścieżki i trasy – koniecznie musisz mieć ją w swojej garderobie. Ekipa fundacji już je przetestowała – czas na Ciebie!

Każda zakupiona koszulka przyczynia się do wsparcia fundacji, a co za tym idzie - do utrzymania i rozwoju tras.

Damskie i męskie koszulki na rower MTB z logo Singletrack Glacensis w różnych rozmiarach znajdziesz TUTAJ.

Komentarze ()

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.