Czym zajmuje się Fundacja Pomba?

Fundacja Pomba to grupa rowerzystów, których celem stało się wspieranie rozwoju zrównoważonego MTB w Polsce. Czym się zajmują?

Jako pasjonaci MTB jeżdżą, jeżdżą i jeszcze raz jeżdżą. Oprócz tego prowadzą szkolenia w różnych formach (indywidualne i grupowe), podczas których możesz zdobyć bardzo dużą dawkę wiedzy na temat techniki jazdy po górach. Gorąco je polecamy, naprawdę warto wziąć w nich udział, o czym sami się przekonaliśmy.

Pomba propaguje i dba o to, aby idea zrównoważonego kolarstwa górskiego dotarła do jak największej części społeczności MTB. Między innymi dlatego zajmuje się organizacja wydarzeń oraz imprez rowerowych, a także projektowaniem oraz budową tras.

Szlifuj swoje umiejętności z Fundacją Pomba!

Szkolenia z techniki jazdy to główna specjalizacja ekipy Pomba, dlatego jeśli nie czujesz się pewnie na swoim rowerze lub chcesz zdobyć nowe umiejętności – z pewnością Ci pomogą. Na szkolenia indywidualne można umówić się w dowolnym terminie (i w dowolnym towarzystwie). Forma grupowych szkoleń wymaga odgórnych terminów i planu zajęć z zapisami przez internet.

Szkolenia podzielone są na konkretne poziomy (od 1 do 3), które są dostosowane do umiejętności i doświadczenia bikera. Każdy może znaleźć coś dla siebie, od kompendium wiedzy na szkoleniu „Poznaj swój rower”, przez poziom 1 „Wjedź w teren”, aż po poziom 2 i 3, na których szlifujesz zaawansowane techniki jazdy.

Dedykowane koszulki 3biker dla fanów Pomba

Z chęcią wspieramy rowerowe inicjatywy, dlatego wspólnie z fundacją stworzyliśmy specjalną edycję koszulek na rower z logo Pomba. Od teraz każdy z Was może się zaopatrzyć w taką koszulkę i perfekcyjnie przygotować strój rowerowy do zbliżającego się szkolenia lub wyjazdu. To również dobry sposób na wsparcie fundacji i rozpowszechnianie organizowanych przez nią inicjatyw.

Warto również wspomnieć, że każdy z instruktorów Pomba zdążył już je przetestować na własnej skórze, a ich opinie były wyłącznie pozytywne. Koszulki na rower MTB z logo Pomba w różnych rozmiarach znajdziesz TUTAJ.

Komentarze ()

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.