Łączymy się z pasjonatami MTB – Enduro Electric

Jeśli pasjonuje Cię jazda na rowerze elektrycznym, to na pewno zainteresuje Cię ekipa Enduro Electric – organizacja, z którą mamy okazję współtworzyć nasze specjalne edycje koszulek i bluz dla fanów e-bike'ów. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły na jej temat.

Kim są i co może dla Ciebie zrobić ekipa Enduro Electric?

Enduro Electric to ekipa organizująca wyprawy po górach na rowerach elektrycznych. Wycieczki odbywają się pod opieką przewodników i instruktorów, a dla tych, którzy nie mają odpowiedniego sprzętu, oferują wypożyczenie zarówno rowerów, jak i kasków. Dzięki temu każdy może spróbować swoich sił na górskich wypadach. Enduro Electric to rowerowi pasjonaci, pod których okiem możesz szlifować swoje umiejętności jazdy na elektryku z pełnym zawieszeniem. Na szlaku możesz liczyć na ich pomoc i opiekę techniczną, a jeśli ruszasz z Krakowa, zadbają o to, by dowieźć i odwieźć Cię na miejsce wraz ze sprzętem. Właściwie nie ma tu żadnych ograniczeń, razem z nimi możesz zorganizować indywidualny czy grupowy event, a nawet wyjazd firmowy. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony: www.enduroelectric.pl.

Specjalne edycje koszulek dla fanów Enduro Electric

Efekty naszej współpracy z ekipą Enduro Electric możesz zobaczyć w naszym sklepie. Specjalnie dla fanów wypraw na rowerach elektrycznych przygotowaliśmy dedykowane edycje naszych koszulek z motywem Enduro Electric. Już teraz możesz się wyposażyć w jedną z dwóch wersji: Enduro Electric lub najnowszą Enduro Electric Forest. Oba wzory są oczywiście dostępne z długim lub krótkim rękawem oraz w wersji damskiej i męskiej. Nie pozostaje Ci nic innego jak wybrać któryś wzór koszulki i przetestować ją na najbliższej wyprawie!

Komentarze ()

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.