Jak powstała i dlaczego warto ją wspierać?

Fundacja Las Na Zawsze powstała z inicjatywy trzech osób, które za swój cel obrały sobie działanie w zgodzie i przede wszystkim - dla natury. Fundację tworzy Michał Paca – przedsiębiorca i ekspert branży odpadowej, Karolina Rusinek-Ika – terapeuta psychosomatyczny, nauczyciel Vedic Art, coach i trener biznesu oraz Paweł Krzemiński – copywriter, dyrektor kreatywny, włóczęga.

Z ich wspólnego pomysłu zrodził się projekt – sadzenie lasów, które rosną na zawsze. Dlaczego warto to robić? Odpowiedź na to pytanie dokładnie wyjaśnia poniższy fragment:

"Lasy są naszym naturalnym sprzymierzeńcem. Ich sadzenie jest najprostszym sposobem zapobiegania zmianom klimatycznym. Lasy zatrzymują wodę, której mamy coraz mniej. Lasy tworzą przyjazny mikroklimat, dają nam spokój i dobrą energię. Drzewa dają nam chłód w gorące dni. Lasy stanowią naturalną ostoję wielu, wielu zwierząt i roślin. Lasy po prostu są dla nas dobre."

Jak działa fundacja Las Na Zawsze?

Finansowanie fundacji odbywa się za pomocą darowizn od osób prywatnych, firm lub instytucji. Pełna kwota wpłaconej darowizny przeznaczana jest na sadzenie lasów. W jaki sposób las chroniony jest na zawsze? Fundacja dba o to, aby nie można go było kiedykolwiek wyciąć ani sprzedać. Las zabezpieczany jest formalnie, finansowo, społecznie i prawnie.

Po szczegóły odsyłamy do oficjalnej strony www.lasnazawsze.org.pl

Wspieraj fundację razem z 3biker!

Jak widać, lasy odwalają za nas kawał dobrej roboty, czas im się trochę odwdzięczyć. Skoro natura tak wiele nam daje, my również powinniśmy coś jej zaoferować. Dlatego od początku działania naszej marki przyjęliśmy proekologiczny kierunek oraz dbamy o to, aby w maksymalnym stopniu przyczyniać się do ochrony naszej planety.

Współpraca z fundacją Las Na Zawsze to kolejny krok, który podjęliśmy z nieskrywaną satysfakcją. Od teraz KAŻDA koszulka zakupiona w naszym sklepie oznacza 1 M2 NOWEGO LASU!

Do dzieła!

Komentarze ()

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.