Kupując koszulki 3biker wspierasz rodzime biznesy!

Kupując koszulki 3biker wspierasz rodzime biznesy!

Czy zdarzało Ci się kupować ubrania na rower o wątpliwym pochodzeniu? Być może skuszony niską ceną wybierałeś produkt, który musiałeś wymienić po +- 2-3 miesiącach (albo i nawet po pierwszym praniu)?

Czasem tak się zdarza, wszyscy szukamy okazji — to normalne! Ale dobrze wiemy, że jesteś świadomym konsumentem i wybierasz mądrze, bo znamy się nie od dziś, prawda? 

Dlatego to, co napiszę, nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. 

Od początku istnienia 3biker przyświeca nam jeden cel - 100% polska produkcja ??. Co nas wyróżnia od innych marek, które znajdziesz w Internecie?

PROJEKT — współpracujemy z zaprzyjaźnionymi grafikami, którzy przekładają naszą wizję na design koszulek, które możesz dumnie nosić na wyprawach rowerowych,

 WYKONANIE — oddychający materiał 3b_dry_pro przetestowany tysiące razy (przez Was!). Nie sprowadzamy go zza oceanu, ale tworzymy tu, w Polsce ??.

 PRODUKCJA — nasze koszulki szyte są ręcznie przez polskie szwalnie, a nad ich jakością czuwają szwaczki z wieloletnim doświadczeniem ?. Nie ma mowy, że coś zostanie niedopatrzone przy ich bystrym i czujnym oku!

 WYSYŁKA — wysyłamy koszulki w ekologicznych pudełkach, które możesz ponownie użyć np. jako schowek na narzędzia w warsztacie (zero waste!).

Czuwamy nad każdym z tych etapów i wiesz co?

 Decyzja o 100% polskiej produkcji ?? była jedną z lepszych, jaką podjęliśmy zakładając markę 3biker! Mamy poczucie, że robimy coś w zgodzie ze sobą i napędza nas to do działania!

Zależy Ci na wysokiej jakości i chcesz wspierać polskie marki? Wchodź na www.3biker.pl i spraw sobie nową koszulkę MTB!

Komentarze ()

Produkt dodany do listy

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.