Błotnik przedni MTB Madpig 3biker
Błotnik przedni MTB Madpig 3biker
Błotnik przedni MTB Madpig 3biker
Błotnik przedni MTB Madpig 3biker
Błotnik przedni MTB Madpig 3biker
Błotnik przedni MTB Madpig 3biker
Błotnik przedni MTB Madpig 3biker
Błotnik przedni MTB Madpig 3biker
Błotnik przedni MTB Madpig 3biker
Błotnik przedni MTB Madpig 3biker

Błotnik przedni MTB Madpig 3biker

Wyprodukowano 100% w Polsce

Rozmiar uniwersalny

koła 26 - 27,5 - 29 cali

 

Specjalna, limitowana wersja koszulki dla fanów jazdy z Enduro Electric. 

Enduro Electric organizuje wycieczki po górach na rowerach elektrycznych z pełnym wyposażeniem sprzętowym, wraz z profesjonalną opieką przewodników. Od teraz góry są dostępne dla każdego! 

Więcej na stronie: https://enduroelectric.pl/

Koszulka męska z długim rękawem ma dedykowany krój rowerowy i przedłużony tył. Składa się z dwóch rodzajów najwyższej jakości technicznych materiałów 3b_dry_pro. To materiały przeznaczone do produkcji profesjonalnej odzieży sportowej.

Przód koszulki rowerowej i jej rękawy są wykonane z lekkiego oddychającego materiału o gęstości 130g/m2. Tył natomiast jest z przewiewnej siatki o gęstości 90 g/m2, która doskonale odprowadza wilgoć.

Zgodnie z obowiązującymi trendami w społeczności MTB, krój stroju nie powinien być zbyt dopasowany i opinający. Stawiamy na pełen luz i swobodę. W takiej koszulce MTB każdy wygląda dobrze.

Ta koszulka rowerowa doskonale sprawdza się w ciepłych i chłodniejszych warunkach pogodowych. W przypadku niższej temperatury wystarczy pod nią założyć koszulkę typu base layer. Długi rękaw zapewnia komfort w zimniejsze dni lub chroni przed słońcem w upał. Materiał jest doskonale oddychający, dlatego nie odczujesz przesadnego gorąca.

Strój posiada gwarancję trwałości koloru dzięki technologii Full print sublimation.

Aby poprawnie dobrać rozmiar, zmierz najpierw swoją ulubioną koszulkę rowerową. Sprawdź jej długość i szerokość - szczegóły tabela rozmiarów.

Przedni błotni Mad Baconello

typ uniwersalny

Wyróżnia się w swojej klasie dłuższym frontem i tyłem co pozwala na lepszą ochronę twarzy, ubrania i innych elementów roweru.

Jeśli ktoś maił okazję poznać produkty Madpig (był na Zlocie lub zawodach Enduro MTB Series w Świeradowie Zdroju) to ma świadomość jakości i estetyki.

Błotnik przedni 3biker

Błotnik wykonany z elastycznego materiału Muovi-tech

Pasuje na różne koła - od 26 cali, 27,5 cali do 29 cali


Precyzyjne nacięcia mają na celu zmniejszyć naprężenia oraz usztywnić błotnik w czasie użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Dobry błotnik przedni poprawia komfort w czasie jazdy i chroni amortyzator. Masa produktu to 27 gram jest atrakcyjna zarówno dla ścigających się zawodników, gdzie każdy gram się liczy jak i w turystycznym użyciu. 

Mocowanie na rzepy to pewny i prosty sposób

Miękkie rzepy umożliwiają łatwy montaż i demontaż, a także chronią przed uszkodzeniami golenie amortyzatorów. Testowany w warunkach letnich i zimowych, w ciężkim terenie, gdzie kamienie, piach i błoto zweryfikowały jego przydatność.

Uwaga: Nie każdy wie, że przedni błotnik to dłuższa żywotność amortyzatora.

Piach i błoto niszczą uszczelki amortyzatora, dobry błotnik ogranicza to zużycie, a tym samym zmniejsza koszty serwisowania.

Przeznaczenie
MTB
codzienne
downhill
enduro
gravel
jesień
lato
lifestyle
rower
turystyka
wiosna
zima
AKC-MP-3B-00-01
5905487906881
No reviews

Oceń Komentarze (1)

Polecane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Product added to wishlist

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.