karta-podarunkowa-150-zl

Karta podarunkowa (150)

Wysyłka 48h
150,00 zł
Brutto Wysyłka 48h
Liczba

Zapakowane w Eko opakowanie

 

Zapomniałeś o prezencie? Dzięki formie elektronicznej możesz wręczyć podarunek nawet dzisiaj.

Wybranie prezentu dla bliskiej osoby nie jest proste. Nie masz pewności który wzór będzie się najlepiej podobał, skorzystaj z karty podarunkowej.

Za wszystkie produkty 3biker możesz zapłacić kartą podarunkową.

Kartę podarunkową 3biker możesz kupić w kwotach  150zł,  200zł, 250zł, 300zł oraz 500zł wystarczy kliknąć w wybraną kartę.

Karta prezentowa 150, 200, 250, 300, 500 zł

Chcesz aby Twój prezent był w 100% trafiony i się podobał? 

3biker wychodzi na przeciw takim oczekiwaniom i do oferty wprowadza Karty Prezentowe, które możesz kupić i następnie podarować jako upominek. 

Zamów naszą Kartę Podarunkową, wybierz dogodną formę płatności, a my prześlemy Tobie mailem lub bezpośrednio do osoby obdarowanej elektroniczną kartę z kodem rabatowym, który odpowiednio pomniejszy wartość zakupów w koszyku.

Jeśli wybierzesz opcję bez bezpośredniej wysyłki mailowej do obdarowanego, możesz wydrukować kartę i wręczyć ją osobiście.

Karta Prezentowa 3biker to strzał w 10!

Każda karta ważna jest rok od daty zakupu. Może zostać zrealizowana na zakup dowolnych produktów 3biker w dogodnym czasie.

Kart podarunkowych nie można zwracać, jednak zamówione na podstawie karty produkty bez problem można wymienić lub oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu zgodnie z naszymi zasadami. Szczegóły w zakładce Zwroty i wymiana.

Szczegóły dot. karty znajdują się w Regulaminie.

3b127
2022-12-31

Oceń Komentarze (0)

Polecane

Produkt dodany do listy

Korzystając z 3biker.pl, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.